• Свеж
Без граници јуниори плус големина на руно графички худи

Без граници јуниори плус големина на руно графички худи

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Нагоре вашата обична игра без качулка од руно граници. Неверојатно меко, со преголемо вклопување, оваа дуксерка треперува со мала предна графичка акцентирана со rhinestones - забавен начин да додадете малку трепет на вашиот изглед. Супер удобно и трендовски, ова е задолжително во секоја сезона. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Преголема. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор со влечење. Затворање : Преден патент. Ракави : Држете долги ракави на рамо со вградени манжетни. Ockебови : Две предни џебови за торбички. Карактеристики : График на левото градите нагласена со rhinestones; ребрести полите. Јуниори плус големина руно худи од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи