• Свеж
Маскирајте ја Дизни принцезата Мала сирена Ариел Делукс Дете Дете костум за Ноќта на вештерките

Маскирајте ја Дизни принцезата Мала сирена Ариел Делукс Дете Дете костум за Ноќта на вештерките

DEN 447.68

Од стока
Во магацинот

Вашиот мал lубител на Дизни ќе сака да слави Ноќта на вештерките оваа година во нашата нова костум на Ноќта на вештерките Ариел Делукс! Фустанот има прекрасна виолетова метална ткаена чипка и сатенски каросерија. Тој е полн со детали со декоративната метална трим, бела јака, ленти за рамо на рамо и проточни ракави на рамо. Костимот, исто така, има супер искривено здолниште со сирена руфли, воз и симпатичен лик на градите. Овој блескав фустан е сигурен дека вашето малечко танцувајќи да се преправа дека е дел од светот на Ариел! Тоа е толку симпатично и стилски, вашиот мал lубител на сирена нема да сака да го соблече. Не пропуштајте го овој ексклузивен костум за маскирање оваа Ноќта на вештерките! Дизни принцеза Мала сирена Ариел Девојка Ноќта на вештерките. Металик ткаена чипка и сатенски каросерија. Декоративна метална трим, бела јака, ленти за рамо на велур. Ракави ракави надвор од рамо. Искра здолниште со сирена рифли и воз. Карактерот на карактерот. Официјално лиценциран.

Детални спецификации

Додатоци на производи