• Свеж
Мадден Cујорк Јуниор

Мадден Cујорк Јуниор

DEN 296.00

Од стока
Во магацинот

Одлично откритие! Овој женски и флерт Топ го започнува вашиот викенд изглед во стил! Со прилагодливо затворање на вратоврската за додадена удобност, овој врвен марамче од Мадден Cујорк е направен во гази ткаенина за дишење со шарени отпечатоци за привлечен допир. Спарете го со потресени тексас и сандали за нов изглед. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : Слатко деколте. Затворање : Затворање на вратоврска на грбот. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : разоткриен каросерија; контрастни отпечатоци. Врза за вратоврска на јуниори врвот од Мадден Cујорк.

Детални спецификации

Додатоци на производи