• Свеж
Artwall Derek McCrea Dunes на песок на плажа сет на платно завиткано од галерија со 3 парчиња

Artwall Derek McCrea Dunes на песок на плажа сет на платно завиткано од галерија со 3 парчиња

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Artwall "Dunes на плажа песок " три парчиња галерија обвиткано платно поставено од Дерек МекКреа е рачно изработен со нашиот потпис "Artcanvaz " технологија, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Арт ид Дерек МекКреа „Дуни од песок на плажа“ 3-парчиња, обвиткани со галерија, сет : Предмет : Море и брег. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Детални спецификации

Додатоци на производи