• Свеж
Jammers дете за девојчиња со кадифен врв и панталони, сет со пижами од 2 парчиња, големини 2T-5T

Jammers дете за девојчиња со кадифен врв и панталони, сет со пижами од 2 парчиња, големини 2T-5T

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Вашето мало девојче е подготвено да стане удобно во кревет со оваа прекрасна пижама од 2 парчиња од Jammers. Комплетирајте со супер кадифен пуловер и совпаѓање на PJ панталони, овие забавни пижами се совршени за лежење или спиење. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : стил на пуловер; вратот на екипажот; долги ракави; Везени детали од предната страна со кадифен ткаенина. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за удобност; кадифен ткаенина. Jammers кадифен пижама поставен за девојчиња за мали деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи