• Свеж
Хановер Традиции Фарма куќа 9-парчиња надворешно јадење за внатрешен двор, сет, перничени стационарни столици, рокери за вртење, 42 x80 Алуминиумска табела, чадор, баз?

Хановер Традиции Фарма куќа 9-парчиња надворешно јадење за внатрешен двор, сет, перничени стационарни столици,

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Фармиран плочки за трпезариска маса се одликува со 2-инчен чадор дупка. Висококвалитетна ткаенина на отворено е мека на допир, брзо се суши и се спротивставува на бледнее. трпезариска маса, шест стационарни столчиња, две рокери за вртење, 11-метри.5" H, седиште без перничиња : 18.

Детални спецификации

Додатоци на производи