• Свеж
Лесни пумпи за улични улици

Лесни пумпи за улични улици

DEN 598.56

Од стока
Во магацинот

Додадете и лифт и елеганција на вашиот изглед со лесна улица. Асиметричниот, дизајн со две парчиња е гламурозен над тоа што се споредува со нејзината убава пета и зашилена пети. Карактеристиките на удобноста вклучуваат внатре во Goring за прилагодено вклопување, дарежливо подлога и флексибилна надворешна плоча за без напор. Асиметрична вкрстена лента што ја размачкува стапалото. Лесна мешавина од флексибилна гума за целодневна удобност. Супер мека поставена трикотска мандат што ја перница стапалото. Покажана форма на пети. Извајана потпетица за фустани.

Детални спецификации

Додатоци на производи