• Свеж
Loveубов со дизајн јуниори карирани џемпер со кардиган со врат од вратот

Loveубов со дизајн јуниори карирани џемпер со кардиган со врат од вратот

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Varsity вибра, но направете ја модата. Оваа loveубов од страна на Design Claid V-вратот кардиган за јуниори е безвременско парче со ажуриран пресврт за вашиот плакарот за ладно време. Одете назад на училиште или надвор за да работите во овој супер-светкав изглед со смела карирана шема и долги ракави за балон. Затворањето на V-Neckline и три копчиња ја прават идеална опција за поставување над омилен поло или копче надолу. Додадете ги омилените фармерки со високи половини и сте надвор. Мора да имате за оваа есенска сезона! Материјал : 75% акрилик/25% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштена. Тежина : средна тежина. Деколте : V-врат. Затворање : предно затворање на 3 копчиња. Ракави : Долги балони. рамо; ребрести манжетни и полите. Јуниори карирани со кардиган со врат од loveубов од Designубов.

Детални спецификации

Додатоци на производи