• Свеж
Д -р Шоллс женски атлетски френзи чевли

Д -р Шоллс женски атлетски френзи чевли

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Класична атлетска силуета. Горниот дозволува дишење. Индолот за перница од гел ќе помогне со активното носење на целиот ден. Лесен стил на и исклучен стил со чипка на банџи, женски атлетски френзи чевли на д -р Шол : Атлетска силуета. Банги чипка. Гел перница Интол. Се лизга на. Горна мрежа.

Детални спецификации

Додатоци на производи