• Свеж
Време на одмор Божиќ декор 48 Ватиран здолниште на кадифено дрво со сребрени sequins и кадифена граница, црвена

Време на одмор Божиќ декор 48 Ватиран здолниште на кадифено дрво со сребрени sequins и кадифена граница, црвена

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Додадете го завршниот допир на вашето дрво со ватирано здолниште со кадифено елка. Мерење на дијаметар од 48 инчи, ова здолниште од дрво е пред-исечено и подготвено за употреба како што е. Изработен од густ и издржлив материјал, има затворање на куки и јамка што го одржуваат уредно во место. Едноставно, завиткајте го здолништето на дрвото околу основата на вашето дрво, а вашите поволни подароци завиткани ќе изгледаат неверојатно. Бидете сигурни да ги проверите сите Божиќни украси од време на одмор, така што вашите свечености ќе бидат весели и светли. Здолништето на елката за време на празниците на одмор е совршен додаток на вашите сезонски украси. Време на одмор Божиќ декор 48 "Ватиран кадифено дрво здолниште со сребрени секвенци и кадифена граница, црвена : црвено здолниште за новогодишно дрво. Затворање на кука и јамка. Дебело и издржливо здолниште на дрво. Упатства за нега : место чисто со благ детергент. Не ми се мие. 48 "во дијаметар. Сезонски и празничен. Координирајте со други подароци за Божиќ и украси за време на одмор.

Детални спецификации

Додатоци на производи