• Свеж
Бесплатно собрание девојки широки нозе со џемпери, големини 4-18

Бесплатно собрание девојки широки нозе со џемпери, големини 4-18

DEN 367.68

Од стока
Во магацинот

Удобно и стилски. Започнете го својот ден надвор со овие бесплатни џемпери со џемпери со модерни широки нозе и сурово раб по полите. Пар со нашата соодветна худи за изглед што таа ќе сака да го спортува. Исклучиво на. Материјал : 60% органски памук/40% рециклирано полиестерско руно. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Еластична половината со прилагодлив внатрешен цртеж. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Еластична лента за половината е лесна за влечење и одење; широка нога; суров раб полите. Широко руно од нозе, џемпери за девојчиња од слободно собрание. Воведување деца со бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е како тренд, како што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи