• Свеж
Тајни богатства женски луксузен градник за маица за покривање

Тајни богатства женски луксузен градник за маица за покривање

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Тајните богатства луксузни решетки за маица за покривање дава целодневен лифт и поддршка за сите, дури и поцелосни фигури! Одличен избор за секојдневно носење, овој основен стил има лесно наредени чаши и балет назад за елегантна, мазна силуета. Завршено со предна лента за сјај, ублажена кука и очи и хардвер од розово злато, ви е покриен ден или ноќ. Измазнување на формата на целосна покриеност. Двоен слој крило со балет назад за поддршка. Мазна ткаенина од најлон/спандекс. Сјај преден каиш. Кука прстен за Racerback. Хардвер од розово злато. Перничена кука и око. 88% најлон 12% спандекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи