• Свеж
Хипер тешка 6ft 16awg prong бела кабел за продолжување на домаќинството во затворен простор

Хипер тешка 6ft 16awg prong бела кабел за продолжување на домаќинството во затворен простор

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Секогаш имајте корисен излез за да ги задржите вашите уреди и друга електроника вклучени со хипер-тешкиот кабел за продолжување на општата употреба од 6 метри. Наменето за употреба во затворен простор, продолжениот кабел од Hyper Town е разноврсен и висококвалитетен со 3 поларизирани 2 места за измет. Должината на кабелот од 6 метри е великодушно големина за да ви ја даде потребната флексибилност. Идеално за ставање на некои дополнителни продажни места достапни во која било просторија околу вашата куќа или во која било друга поставка за затворен простор. Никогаш не се наоѓајте без електрични места што ви се потребни, и останете поврзани без оглед во која просторија сте, со хипер тешка 6-метарска општа употреба за продолжување на кабелот за продолжување на кабелот Hyper тешки 6ft 16awg 2 Продолжени кабел за домаќинство во затворен простор за домаќинство АВГ Оценка : 16/2 SPT -2, 125 V, 13 A, 1625 вати. Бела боја. Собрани димензии на производот : (L x W x H) 0,79 x 1,57 x 8,07 инчи. 2-годишна ограничена гаранција. Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ. Направени од тешки градежни материјали за продолжена употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи