• Свеж
3 4CT TDW Diamond 10K бело злато прстен за ангажман со двојно квадрат

3 4CT TDW Diamond 10K бело злато прстен за ангажман со двојно квадрат

DEN 13632.16

Од стока
Во магацинот

Кластерот за дијаманти со круна се потпира на круната на двојно ореол на блескави странични камења што се протегаат надолу по елегантната сплит. Прекрасно монтирано во бело злато од 10 карати, овој луксузен прстен е завршен со висок лак. Империјал 3/4 CT TDW Diamond 10 K бело злато прстен за ангажман со двојно квадрат.

Детални спецификации

Додатоци на производи