• Свеж
Едноставно Дејзи квадратни starsвезди и ленти полиестерска перница во затворен простор, сино-црвена коси 1

Едноставно Дејзи квадратни starsвезди и ленти полиестерска перница во затворен простор, сино-црвена коси 1

DEN 823.84

Од стока
Во магацинот

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 18 "x 18 " Сино-црвени starsвезди и ленти со акцент перница од нашата фанки џанки колекција. Оваа перница ќе додаде шарм и стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мек вртено полиестер. Плоштад. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Детални спецификации

Додатоци на производи