• Свеж
Индустријата „Ступел“ биде гламурозна парфем шише козметика мода на леопард пета, 48, дизајн од Зивеи Ли

Индустријата „Ступел“ биде гламурозна парфем шише козметика мода на леопард пета, 48, дизајн од Зивеи Ли

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : облека; Облека; Козметика; Шише; Парфем; Обувки; Чевли; Меурчиња; Кристални топчиња украси; Стакло; Пета; Искра; Мода; Глам; Меки; Книга за книги; Списанија; Леопард ;. Дизајн од Зивеи Ли.

Детални спецификации

Додатоци на производи