• Свеж
Миленичиња Прв колеџ Флорида Гејтерс јака за мачки

Миленичиња Прв колеџ Флорида Гејтерс јака за мачки

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Лиценцирана NCAA најлон јака за веб -мачки дизајнирани со омиленото име на тимот и лентата за лого зашиени на кон контрастната боја на најлонска веб -страница. Се одликува со сребрена метална ingвонче, прикачена на Д-прстен за да ве извести кога вашата мачка доаѓа на вашиот пат! За безбедност, јаката има отцепен затворач за да го заштити вашето домашно милениче. Карактеристики : Наменето да одговара на повеќето мачки бидејќи лесно се прилагодува од 8 инчи до 12 инчи. Една големина одговара на повеќето хардверски мачки за Safe Tymetal Bell прикачен за лесно да ја лоцирате вашата големина на миленичето : Оваа премија најлон јака за веб-мачка е прилагодлива од 8 "-12 „ - одговара на повеќето мачки! Тимови : Нашите лиценцирани јаки за мачки доаѓаат во 20+ колегиски тимови! Alabama Crimson Tide, Auburn Tigers, Florida Gators, Florida State Seminoles, Georgia Bulldogs, Iowa Hawkeyes, Iowa State Cyclones, Kentucky Wildcats, LSU Tigers, Michigan Wolverines, Missouri Tigers, Nebraska Cornhuskers, Ohio State Buckeyes, Oklahoma Sooners, Oklahoma State Cowboys, Пен Стејт Нитани Лавови, Тексас А и М Аги, волонтери во Тенеси, Тексас Лонгхорнс, Луисвил Кардиналс, УСЦ Тројанс, Висконсин Баџерс. Изберете го омилениот тим и додадете ја во кошничката сега! Првата компанија за миленичиња се етаблира како најголема компанија за производство на миленичиња со лиценца за миленичиња во земјата. PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценцирани производи за миленичиња; Од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Лиценцирани производи за миленичиња од миленичиња први миленичиња прва колеџ Флорида Гејтерс јака за мачки официјално лиценцирана јака за мачки со bellвонче. Направено од 100% најлон. Издржливо челично bellвонче. Челик Д-прстен за ознака за лична карта. Погодно за различни раси на ралини. Лесен за користење.

Детални спецификации

Додатоци на производи