• Свеж
внатре Премиум сува плочка пила сечило

внатре Премиум сува плочка пила сечило

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Доставете мазни, прецизни намалувања со ОДИН 5 внатре Премиум сечило на сува плочка. Инженерски со употреба на градба на дијаманти од премиум одделение, ова сечило лесно се сече низ керамика и порцелан. Исто така, има висок, 7-1/2 мм. раб за подолг живот. Сечилото на сува плочка од Один 5 инчи е за суво/влажно користење со меленици за агол и пили за плочки. Има максимум вртежи во минута од 12.000 и 7/8 ”-5/8” арбор. Апликација : Керамика, порцелан. Висок раб од 7,5 мм за подолг живот. Дијамант од премиум одделение за намалување на квалитетот на порцелан. За употреба на меленици за агол и пила од плочки. 7/8 ”-5/8” Арбор. Макс РПМ 12.000. Суво/влажна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи