• Свеж
Трговска марка ликовна уметност дама во Париз Канвас уметност од Престон Црна Мат, Црна рамка

Трговска марка ликовна уметност дама во Париз Канвас уметност од Престон Црна Мат, Црна рамка

DEN 704.00

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини трговска марка ликовна уметност „дама во Париз“ платно уметност од Престон Блек Мат, Црна рамка : Уметник : Престон. Предмет : луѓе. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, црна матка, платно, акрилик. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации

Додатоци на производи