• Свеж
Тежина на куршуми ® SS14- Олово бас со големина на леење 8, мл.

Тежина на куршуми ® SS14- Олово бас со големина на леење 8, мл.

DEN 208.64

Од стока
Во магацинот

Тежината на куршумите водат бас за леење на бас, се лизга на линијата, а вртливите се осигураат дека вашата линија нема да се искриви. Тоа е класика со причина : ќе ви помогне да фатите повеќе риби! Секоја торба за еднократно користење содржи 5 мијалник со големина 8 или 1/4 унца. Овие мијалници се драги капки во форма со вградена вртење, дозволете му на рибарот да се движи над областите на карпестиот терен, без да се грижат за линијата за извртување на вашата линија. Овие мијалници се совршени за паѓање. Тежини на куршуми олово за лиење бас мијалник #8, 1/4 унца, 5 мијалници достапни во различни тежини. Се лизга на линијата. Обезбедува линијата нема да се извртува. Облик на капка солза со вградена вртлива. направено од олово. 5 мијалници по торба. Големина 8 или 1/4 унца. Одлично за паѓање. Без извртување на линија.

Детални спецификации

Додатоци на производи