• Свеж
Мое дете на Картер Мое бебе и облека за девојчиња за деца, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Мое дете на Картер Мое бебе и облека за девојчиња за деца, 2-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 169.28

Од стока
Во магацинот

Сет од 2 парчиња што е толку мила од моето дете на Картер! Облечете го вашето малечко за посебен настан? Не гледај повеќе. Овој сет располага со памучен врв со ракави за треперење и опуштено вклопување. Дното, мек плетен тексас со свои печатени печати, навистина ги поврзува сите заедно. Малку детали како клуч за назад и целосна должина навистина додајте ја црешата на врвот на веќе прекрасен изглед. Вие нема да зажалите за овој сет за вашето девојче за дете! Ова е направено со истиот доверлив квалитет како Картер и Стандард 100 од Оеко-Текс, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. Сет од 2 парчиња. Кратки ракави. Детали за треперење. Покриена еластична лента за половината за удобно вклопување. Големини 12м-5Т. Стандард 100 од Оеко-Текс 20.hus.39362.

Детални спецификации

Додатоци на производи