• Свеж
Овошје на разбој девојки култура на распрскувачи 2-пакет, големини 30-38

Овошје на разбој девојки култура на распрскувачи 2-пакет, големини 30-38

DEN 271.68

Од стока
Во магацинот

Дајте му на вашата растечка девојка поддршка што needs е потребна со плод на девојчињата на разбој девојки, привлечен Nack Bra 2-пакет. Направени со лесна ткаенина за дишење, овие градници се совршени за девојчето кое постојано е во движење. Стилски безобразен грб дизајниран со вашата мала мода на ум на ум! 2-пакет вклучува : 2 градници. Стил на пуловер. Лажички врат. Меки отстранливи чаши. Шпагети ленти. Strappy Racerback. Супер мек. Достапно во асортиман на бои. 88% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Овошје на разбојниот грб градник 2-пакет за девојчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи