• Свеж
Чиста исечена стаклена брадавица BO со капак

Чиста исечена стаклена брадавица BO со капак

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Каков убав начин за чување на ситници, додатоци или прикажување на декоративно филер. Кутијата со чиста стакло стакло има детали за гравирање и капак со рачка за лесно кревање. Исчистена кутија за стакло стакло : кутија за ситници со гравирани детали. Направено од стакло. Има прекрасен капак со копче.

Детални спецификации

Додатоци на производи