• Свеж
Женски лак акцент на бадеми од пети

Женски лак акцент на бадеми од пети

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Чекор во шик есенски стил со станот Марта од Бринли Ко. Овој чевли зема нов спин на класичен чевли. Овој чевли има бадем пети, лак акцент, еластичен опсег и можете да го префрлите акцентот на лакот од цврсти или ленти! Што повеќе можете да побарате во чевли? Овие станови се направени со човечки материјали. На овој чевел се истакнува пети од бадем. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : платно. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи