• Свеж
Американска честитка Флорална 50 -годишнина картичка за двојка со сјај

Американска честитка Флорална 50 -годишнина картичка за двојка со сјај

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Прославете 50 -годишнина со прекрасна честитка! Овој елегантен дизајн на злато има цветна шема украсена со меко ставање, пенливи златни сјајни акценти и прицврстување на сатенска лента на треперлива бисерна позадина. Тоа е совршен начин да го наполнат денот со убов! Надворешна порака : Среќна 50 -годишнина. Внатре во пораката : Смеа со пријатели, loveубов од вашето семејство, нови омилени спомени и убав ден .. Се надевам дека нашата годишнина е исполнета со сите овие и повеќе. Честитки и среќа заедно секогаш. Оваа честитка за 50 -годишнина се одликува со станови, златни сјајни и бисерни украси и прицврстување на сатенска лента. Вклучен плик. Потребна е дополнителна поштарина.

Детални спецификации

Додатоци на производи