• Свеж
Spongebob SquarePants Classic Fit Mid Rise Cutoff Short, Count, Pack

Spongebob SquarePants Classic Fit Mid Rise Cutoff Short, Count, Pack

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Подготвени сте! За кревет! Овие машки шорцеви за спиење имаат шарени отпечатоци од омилениот Никелодеон-Spongebob Square Pants. Овој забавен додаток на вашата ноќна облека е совршен за лепење или спиење со еластична половината за удобно вклопување. Врзете половината, совршен додаток на вашата дневна облека. Идеално за транзиција од ден во ноќ. Пријатна со вашиот омилен филм или облечете за спиење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Classic Fit. Повлечен стил. Еластична половината. Печатење на сите. Виаком, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Spongebob Square Pants Спијте шорцеви за мажи.

Детални спецификации

Додатоци на производи