• Свеж
Правда девојки мини мама Jeanан, големини 6-18, тенок и плус

Правда девојки мини мама Jeanан, големини 6-18, тенок и плус

DEN 320.00

Од стока
Во магацинот

Таа ќе ја сака правдата девојки мини мама Jeanан! Овие симпатични фармерки имаат опуштено вклопување и среден пораст, совршени за да ја одржуваат пријатно додека се движат! Со своите тренд дизајни и миења, овие фармерки сигурно ќе бидат одење на вашата мода за да се вратат во училиште! Спарете го со својот омилен правда за изглед за изглед исто толку уникатно колку што е. Материјал : 98% памук, 2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Подигнете ја големината 10 има 22 "Исем. Затворање : копче и патент мува. Џебови : пет џеб дизајн. Карактеристики : структуриран опуштен изглед, 5 џеб дизајн. Правда мини мајка Jeanан за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни за да се надополнат постојано се развива стил на вашата девојка.

Детални спецификации

Додатоци на производи