• Свеж
Балтичка килибарна лента со лак за лак за дизајн на капка обетки во сребро во сребро

Балтичка килибарна лента со лак за лак за дизајн на капка обетки во сребро во сребро

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Нагласете го вашиот изглед со овие прекрасни дизајн на лента со лак, килибарни обетки во сребро. Овие обетки покажуваат овална форма, богата портокалова боја, килибарски скапоцени камења. Овие обетки од сребрени обетки имаат безбеден амбиент за рамки и вклучуваат поддршка, заедно со кутија за подароци за потписи. Овие обетки од скапоцени камења од Ораво прават совршен подарок за празници, годишнини и други специјални прилики. Овој пар обетки Ораво има оригинални балтички килибарни камења во богата коњак. Капките обетки се изработени од 925 сребро и се карактеризираат со безбедни резерви на риба. Фенси исечени килибарни скапоцени камења имаат поставка на рамки. Амбер е еден од матичните камења наведени за знакот на Starвездите на Бик. Оригинален балтички килибар во богата боја на коњак, дизајн на лента инспириран од лак. Стерлинг сребрен скапоцен камен обетки вклучуваат кутија за подароци за потпис. Овие обетки од скапоцени камења прават одличен подарок за родендени, годишнини, празници и други специјални прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи