• Свеж
Исечете го женскиот резервоар за пиплум со копчето предно копче

Исечете го женскиот резервоар за пиплум со копчето предно копче

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Симпатичните руфи и летната капчиња му даваат на резервоарот за пилим на лажички на врвот на светлосен дух што сакате да го спортувате цела сезона. Супер мекото плетено ребра му дава на овој резервоар на врвот на допир на текстура и неодолива мекост. Свеж начин да започнеме со кој било изглед, го сакаме начинот на кој се на врвот на фармерките со широки нозе оваа сезона. Исклучиво на. Материјал : 100% СПУН Рејон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : Двоен V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за предните детали; Исечен пилум полите; Затворено дизајн на капчиња. Подигнете го врвот на резервоарот за пиперки со предниот дел на копчето за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Детални спецификации

Додатоци на производи