• Свеж
Pantanssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Chevrolet Bolt EV Целокупната заштита на времето за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка вкупна заштита црна

Pantanssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Chevrolet Bolt EV Целокупната заштита на времето за автомобили,

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот на автомобилот Постави за Chevrolet Bolt EV 2021 : Дизајнирано прилагодено вклопување на сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста.дачија за вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се исечени за да нарачате точен распоред на вашиот сопствен вклопување : вашиот автомобил за автомобили се сече за да го вклопите точниот распоред на подот на вашиот Chevrolet Bolt EV, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки , сврзувачки елементи, или потребни алатки . Заштитете ги автомобилот и облеката : Длабоки жлебови Канал вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Калта и лесно бришете или исплакнете чиста . супериорна сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, отпорни на временски услови рециклирани ПВЦ, душеци без панталони без БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76ã Â ° F ( 60ã Â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки зафаќајте го подот за да го задржите душекот на место без да го оштетите тепихот на вашето возило . направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW Local 1 -500) и поддржана од животна гаранција за вашиот мир на умот.

Детални спецификации

Додатоци на производи