• Свеж
Графички ленти за машка ајкула од вилици со стебла за пливање со истегнување

Графички ленти за машка ајкула од вилици со стебла за пливање со истегнување

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Вашата облека за пливање добива ажурирање инспирирано од блокбастер во кое има отпечатоци на иконите, класични вилици на овие шорцеви за пливање. Со дизајн на влечење, еластична половината и влечење за прилагодливо вклопување, овие шорцеви за пливање се шарени и ладни-совршени за ден на сонце, песок, сурфање или базен покрај базенот. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 92% полиестер; 8% спандекс. Нега на ткаенина : Машинска миење.

Детални спецификации

Додатоци на производи