• Свеж
DesignArt во гроздобер wallиден часовник

DesignArt во гроздобер wallиден часовник

DEN 231.04

Од стока
Во магацинот

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој гроздобер часовник на wallидот е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Оваа античка мапа на wallидниот часовник на светот VII пристигнува целосно подготвена да виси на wallидот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапна во неколку големини, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . се одликува со лесен за чистење со микрофибер крпа .. лесно се обеси . видете ги опциите паѓаат за достапните големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи