• Свеж
Тркалезна почетна нараквица DIY кожа со прецизно исечени кристали со розова кутија

Тркалезна почетна нараквица DIY кожа со прецизно исечени кристали со розова кутија

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Цврст не'рѓосувачки челик оригинален плетенка од кожен кабел 10мм прецизен пресечен кристал 6,5 инчи 2 инчи Extender Отстранливи крајни капачиња за DIY опција 2 Подвижен шарм запира пандора компатибилна тркалезна кожна нараквица DIY со прецизност кристали со розова кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи