• Свеж
Тајни богатства женски и женски плус панталони за спиење

Тајни богатства женски и женски плус панталони за спиење

DEN 303.52

Од стока
Во магацинот

Завршете го вашиот удобен, кревет за спиење со пар исечени пантолони за спиење од тајни богатства. Изработена во мека француска ткаенина Тери, еластичната лента за половината и прилагодливата вратоврска за влечење ви даваат пријатно вклопување кога е време да се опуштите. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 21-1/2 ”. Повлечен стил. Еластична половината; Врза за влечење. 2 предни џебови. Суров раб полите. 57% рециклиран полиестер/25% памук/18% рајон. Машина за перење. Увезени. Исечени панталони за спиење од тајни богатства. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Детални спецификации

Додатоци на производи