• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „ледена кралица“ платно уметност од Симоне Конти

Трговска марка ликовна уметност „ледена кралица“ платно уметност од Симоне Конти

DEN 799.84

Од стока
Во магацинот

Уметник : Симон Контисубјект : People Style : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има личност со челична цевка околу вратот на левата страна на рамката.1x не е ваша просечна страница за фотографии. Сите фотографии на 1x се избрани од тим на куратори за професионални галерии, исто како и во вистинска галерија со фотографии. Нашите куратори имаат искуство од добро познати институции, како што се Сотби и Тејт Модерната уметност. Ние веруваме дека секој има внатрешен фотограф, само чека да биде откриен. Објавувањето на 1x е големо достигнување; Многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии, некогаш биле откриени на 1x. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Симон Конти „Ледена кралица“ платно уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи