• Свеж
Покани за машки Клипер Оксфорд

Покани за машки Клипер Оксфорд

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Барате нешто лесно да се носи со лежерен стилски изглед? Лизгајте се на Клипер и одете! Со чиста силуета и низок профил, можете да ги спарите со што сакате да носите. Овие лесни лизгања имаат горниот дел од платното за дишење за супериорна удобност и трајна гумена надворешна плоча за одлична влечење. Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Дишејќи го линиите со еластична гулаб.

Детални спецификации

Додатоци на производи