• Свеж
ВЕБЕР изведувач на јаглен од јаглен

ВЕБЕР изведувач на јаглен од јаглен

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Нашиот ексклузивен систем за гас на допир-n-go го прави изведувачот една од нашите најразновидни скари. Исто така, се одликува со Charbin кој складира до 20lb Cahrcoal, две пригодни корпа, држачи за гориво од јаглен и решетка за готвење со шарки за да можете да додадете брикети со леснотија. Вебер изведувач 1428001 Скара од јаглен што се напојува со јаглен, можете да подготвите оброк за вода за вода без да се грижите за моќност или цилиндри за гас. 3 квадратни. Ft. Просторот за готвење обезбедува доволно простор за готвење вкусни оброци.

Детални спецификации

Додатоци на производи