• Свеж
Маица за кратки ракави за време на време на време на време на време, 2-пакет

Маица за кратки ракави за време на време на време на време на време, 2-пакет

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Кога е време на време на овој ултра удобно породилно врвот од време и TRU. Исклучените страни лесно го сместуваат вашиот растечки удар, додека удобен пакет со две пакувања ве одржува подготвени за ништо. Исклучиво на. Материјал : 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. сет вклучува : два врвови. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Маица за кратки ракави за породилно од 2-пакет за жени од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи