• Свеж
Цвеќиња на јуниори од рамото го испуштија макси фустанот

Цвеќиња на јуниори од рамото го испуштија макси фустанот

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Додадете малку цветна талент во вашата пролетна гардероба со цветните цветни надвор од јуниорите, испукан макси фустан од Poof! Направено од супер-мека и лесна плетена ткаенина со праска од памук со навестување на истегнување, трајно е да се издржат повторените миења и ќе ве одржат кул кога температурите почнуваат да растат. Асиметрично здолниште во стилот на завиткување го комплетира изгледот, додека преградениот еластичен каросерија со приложени кратки ракави создава прилагодено вклопување што може да ги ласкави местата на половината и раката. Пар со потпетици за лесна софистицирана облека, или со станови и кардиган кога се дружите со пријателите за време на викендот. Poof! Флоралот на јуниорите од рамото го испушти макси фустан : 60% памук, 35% полиестер, 5% спандекс. Макси фустан на јуниори. Измислица за плетенка од памук со памук. Еластично замотано на врвот на Банда со приложени кратки ракави. Надвор од рамо. Асиметрично здолниште во стилот на завиткување во должина на глуждот. Отворено полите. Сеопфатен цветен принт. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, не бели, не се сува суво ниско.

Детални спецификации

Додатоци на производи