• Свеж
Братучед DIY природно дрво чувајќи го со метални брави и рачка, 12,60 8.9 5

Братучед DIY природно дрво чувајќи го со метални брави и рачка, 12,60 8.9 5

DEN 14879.84

Од стока
Во магацинот

Братучедот DIY необоена кутија за природно дрво прави навистина забавен проект за занаетчиски занаети. Оваа дрвена кутија мери 12,60 "l x 8.9 " w x 5 "h, со шарки и (2) HASPS за да го обезбеди капакот затворен, заштитната златна рачка и металните аголни заштитници. Ова е совршена основа за прилагодување како што сте Wishе посакувам со боја, дамка, сјај, испади од винил или други украси. Дали би направил внимателен подарок како кутија за чување за некој посебен или да го организира вашиот накит или канцелариски материјали. Нека вашата имагинација го води патот! Природно дрво, може да се обои, да се обои, да се изгори дрво или да се украси. Одличен персонализиран подарок за свадба или детски спомени. Рачка, шарки и безбедно затворање на бравата. 12,60 "x 8,9" x 5 ". Совршен за DIY занаетчиски проекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи