• Свеж
Патници Клуб jumbo 36 Три-пати склопувачки тркалачки тркалачки шкафче од 3 тркала

Патници Клуб jumbo 36 Три-пати склопувачки тркалачки тркалачки шкафче од 3 тркала

DEN 383.68

Од стока
Во магацинот

36 "Jumbo Tri-Fold Rolling Sclocker Duffel. Оваа дополнителна голема торба се преклопува во 3 за заштеда на простор. За лесно тркалање има 3 линиски скејт-тркала и рачка за мрежи за влечење. Вебни рачки со удобност за да се носат. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забелешка. Забележете. , во внатрешноста на торбата е трикратно дно од таблата. Кога ја користите торбата, не-палење и место на дното на торбата. Направено од богат катјонски полиестер за трајност. Големина : 36 "x 15 " x 11 " и тежи 5 фунти. Во повеќето случаи, може да не одговара на барањата за проверка на авиокомпанијата. Три-пати конструкција, 3 во линија на скејт-тркала носат рачка, вклучена табла со дното на дното, рачката за влечење.

Детални спецификации

Додатоци на производи