• Свеж
Без граници јуниори Хенли врвот со кратки ракави, 2 пакувања

Без граници јуниори Хенли врвот со кратки ракави, 2 пакувања

DEN 343.84

Од стока
Во магацинот

Кошулата Хенли добива ажурирање од без граници! Доаѓајќи во удобен дво-пакет, овие врвови на Хенли се направени во удобна ткаенина од памук со навестување на стрии и има исечена силуета за забавен, флерт стил. Мека и лесна, овие врвови се супер-симпатичен додаток на вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : лажичка вратот со детали за копчето. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; Исечена силуета. Јуниорите го исекоа Хенли врвот од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи