• Свеж
Filadelphia Eagles Women'sенски посветена маица со долг ракав - црна

Filadelphia Eagles Women'sенски посветена маица со долг ракав - црна

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Вие сте дел од франшизата Филаделфија Иглс и не се грижите кој го знае тоа. За следната игра, претставете ја оваа слатка маица. Неговиот мек материјал и декоративни ленти на ракавите ќе додадат совршен допир на ансамблот за ден на вашата игра. Фрли на спортска капа и гарантирано е да изгледаш и да се чувствуваш како фан #1 Филаделфија Иглс! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 60% памук/40% полиестерско тело; 88% полиестер/7% постелнина/5% трим на спандекс. Панели за контрастна боја зашиени на ракавите. Ткаенина од вафли. Раширена графика за печатење на екран. Зашивање на рамен. Вратот на екипажот. Долги ракави. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Облека за странична страна.

Детални спецификации

Додатоци на производи