• Свеж
Водичот на Мулки Водичот на Мулки

Водичот на Мулки Водичот на Мулки

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Овој спин со лигњи со лосос на лосос доаѓа во УВ-финиш. Фацетираното, сечилото со висока вибрација создава моќен одраз налик на строуб. Оваа UV лигњи што привлекува риба има траен финиш во прав со дводелен уретан на уретан. Овој производ е достапен во 31 бои и има должина од пет инчи. Водичот на Worden's Mulkey на Flash Spinner : Сечилата со висока вибрација создава примамлив одраз на сличен на строуб. Волшебно активирање на движење на движење. Издржлив финиш во прав со UV-палто.

Детални спецификации

Додатоци на производи