• Свеж
Тајни богатства женски и женски плус модерен PJ сет

Тајни богатства женски и женски плус модерен PJ сет

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

2 парчиња поставени од тајни богатства, совршена комбинација на мода и удобност. Поставениот се одликува со детали за контрастни трим што дава модерно чувство додека се оддалечувате во Dreamland или само се релаксирате. Супер мекиот плетен ткаенина на Rayon Spandex доаѓа во живописни отпечатоци. Машината што се мие во 95% рајон 5% дрес на спандекс. Краток ракав В-врат на вратот со плети, детали за само-контраст и 3 "Бенд за контраст во дрес на полите . Капри стил Пант со странични џебови на цвест, еластична лента за половината и влечење.

Детални спецификации

Додатоци на производи