• Свеж
Елементи женски плус големина искра џемпер кардиган

Елементи женски плус големина искра џемпер кардиган

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Овој кардиган на џемперот на искра од елементите на Елоки, буквално ќе ве натера да блеснете посветла од останатите со својата единствена секвенца на Лурекс ткаенина. Што повеќе би можеле да побарате? Исклучиво на. Материјал : 58% акрилик/34% полиестер/5% металик навој/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : опуштено; хитови над колкот; 24 ”должина на моделот. Деколте : V-врат. Затворање : Функционална централна предна плоча со копчиња. Ракави : ракави на ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело со метално навој. Cardенски плус големина Спарк џемпер кардиган од елементи на елоки. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.

Детални спецификации

Додатоци на производи