• Свеж
Хипер тежок TR31645A, црвено и црно ниво на торпедо

Хипер тежок TR31645A, црвено и црно ниво на торпедо

DEN 63.52

Од стока
Во магацинот

Нивото Hyper Tower TR3164 A 9-инчен торпедо ги има сите потребни можности на поскапо ниво по изненадувачка цена и со неверојатна проектна вредност. Оваа неопходна алатка за столарија работа е направена од груба конструкција за да ги заврши задачите каде што површините мора да се направат на ниво. Оваа пластична алатка е не-пригодна за да ги заштити работните површини и има горната страна со удобен прозорец за прегледување на шишенце за проверка на мерењата. Долната страна, исто така, вклучува и магнетна лента за држење на челични столпчиња и други метални површини. Големите меурчиња нудат лесни, точни читања. Конструирана е од целата пластична рамка за долготрајни перформанси. Hyper Town има целосна линија на рачни алатки, ротирачки алатки, алатки за напојување, додатоци за алатки и складирање на алатки. Кога сте подготвени да направите поправки или да се справите со проекти за подобрување на домот, хипер-тешката е подготвена. Хипер Тешко 9 "Ниво на торпедо, црвено и црно : 9" ниво. Модел# TR31645 A.

Детални спецификации

Додатоци на производи