• Свеж
Без граници маичка со качулка со качулка

Без граници маичка со качулка со качулка

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Падот на копчињата од фланел секогаш ќе биде во стил, а истото може да се каже и за оваа машка кошула со качулка од качулка од без граници. Пар со омилената мета, фармерки и патики за стилски ансамбл. Прикачен аспиратор со влечење. Долги ракави. Копче надолу. Две џебови на градите со затворање на копчето. Закривена кошула хелајн. Сеопфатна карирана шема. Фланелна ткаенина. 100% полиестер. Машинско миење ладно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Детални спецификации

Додатоци на производи