• Свеж
Fuzzy Women'sенски везени чорапи со брада, 1-пакет

Fuzzy Women'sенски везени чорапи со брада, 1-пакет

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Останете симпатични и пријатни во овие нејасни чорапи за влечење Баба за жени! Одликувајќи се со детали за везови инспирирани од животни, овие супер забавни влечки ќе станат ваш одење кога ќе се вратат дома со лесен дно од пена со не-лизгачи. Материјал : Надворешен : 100% полиестер; Внатрешен : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : Обликот на балерина ја лулка стапалото; влечење на стајлинг; Истегната еластична го гушка глуждот без да биде рестриктивен; лесна пена од дното со грипер за да се спречи лизгање; Една големина најмногу одговара. Чорапи на женски животински влечки од нејасна баба.

Детални спецификации

Додатоци на производи