• Свеж
Легендарниот тексас на Легендарниот тексас редовен фармерки за истегнување

Легендарниот тексас на Легендарниот тексас редовен фармерки за истегнување

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Легендарниот тексас на Легендарниот тексас на Ли Легендарниот тексас, легендарниот тексас, редовните фармерки за подигање, се прават со удобност, издржливост и неспоредлив квалитет во секој бод. Овој класичен Jeanан од пет џеб вклучува иконски детали на Ли како хардвер и џеб на колкот. Носете ги со омилениот пар чизми и стилски Ли Теј за одличен целодневен изглед. Пет џебови. Додадено истегнување. Копче и летање со патент. Ли иконски хардвер. Ли иконски џеб на колкот. Памук 99%, спандекс 1%. Стил#2025022.

Детални спецификации

Додатоци на производи